خبرهای روز

د‌‌لارچرا گران شد‌‌؟

طی سه هفته اخیر روند ارزش‌گذاری انواع ارز به ویژه دلار در بازار آزاد تغییر کرده و علاقه بسیاری بر افزایش قیمت‌ها دارد، قیمت‌هایی که در جریان برخی نوسانات روند نزولی نیز به خود گرفته‌اند اما این روند نزولی مقطعی بوده و خواست جمعی انواع ارز در بازار آزاد برای صعود جریان را به نفع خود تغییر داده است.

نمایشگاه

photo ٢٠١٧-٠٥-٠٩ ١٣-٥٦-٥١

خلاصه عملکرد کانون زنان بازرگان فارس

gozaresh

کانون زنان بازرگان فارس ابتدا تحت عنوان شورای بانوان شروع به فعالیت کرد. شورای بانوان بازرگان به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع، قانونی و بهبود وضع اقتصادی زنان فعال در عرصه اقتصاد که خود متضمن منافع جامعه نیز می باشد راه اندازی شد و تلاش خود را جهت ارتقای جایگاه زنان استان در عرصه های مختلف اقتصادی آغاز نمود.

گزارش کامل در مطالب بیشتر ...

مطالب بیشتر...

گزارش مجمع شورا 30 بهمن 90

مجمع سالانه شورای بانوان بازرگان اتاق شیراز در تاریخ 90/11/30 به منظور ارائه گزارش فعالیت های این شورا در طول یکسال گذشته در اتاق بازرگانی شیراز برگزارشد.

 30bahman

  در این جلسه خانم یلدا راهدار رئیس شورای بانوان بازرگان اتاق شیراز به ارائه گزارشی از فعالیت های شورا پرداخت.

وی به تدوین و تصویب اساسنامه این شورا،پیگیری جایگاه شورا در اینترنت،معرفی شورا به مدیران استان با حضور در همایش ها و نشست ها،حضور هیات رئیسه شورای بانوان در کمیسیون های تخصصی از جمله کمیسیون صنعت و معدن،کمیسیون صادرات،کمیسیون آموزش اشاره کرد.

رئیس شورای بانوان بازرگان اتاق شیراز همچنین از موضوع لینک شورای بانوان به معاونت فرهنگی شهرداری شیراز سخن به میان آوردند و افزود: قرار است 21 فرهنگسرا از سوی شهرداری شیراز در اختیار شورای بانوان بازرگان اتاق شیراز قرار گیرد تا دوره های آموزشی کارآفرینی برای بانوان و انتقال تجربیات بانوان کارآفرین فارس به خانم هایی که بخواهند تازه وارد بازار کار شوند برگزار گردد.

گفتنی است در این جلسه اعضاء شرکت کننده از فعالیت ها و مشکلات حرفه خود سخن گفتند و به بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی رفع این مشکلات پرداختند.

 

مجمع شورا

N3 4508

برگزاری سه نمایشگاه تخصصی از دستاورد های زنان بازرگان فارس

شورا بانوان بازرگان شیراز علاوه بر برگزاری این نمایشگاه ها ، برپایی دومین همایش زنان کارآفرین و بازرگان فارس و برگزاری دوره های آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.مدیران استان نقش فعالی داشته باشند.

دیگر خبر ها :

جلسات و دیدارها

جلسه با خانم دستغیب مسئول امور بانوان آموزش و پرورش فارس

خانم معصومه دستغیب، مسئول امور بانوان آموزش و پرورش استان فارس نیز گفت: در حال حاضر بخشی از قشر جوان جامعه ما احساس بی هویتی می کنند.

 

دیگر خبر ها :

نمایشگاه ها

جلسه تقدیر از غرفه داران نمایشگاه توانمندی های زنان استان فارس

خانم  راهدار با اعلام این خبر گفت : دسترسی به بازار های فروش کالا برای بانوان کارآفرین محدود است  . 

 

 

دیگر خبر ها :

زنان کارآفرین استان فارس