خبرهای روز

د‌‌لارچرا گران شد‌‌؟

طی سه هفته اخیر روند ارزش‌گذاری انواع ارز به ویژه دلار در بازار آزاد تغییر کرده و علاقه بسیاری بر افزایش قیمت‌ها دارد، قیمت‌هایی که در جریان برخی نوسانات روند نزولی نیز به خود گرفته‌اند اما این روند نزولی مقطعی بوده و خواست جمعی انواع ارز در بازار آزاد برای صعود جریان را به نفع خود تغییر داده است.

نمایشگاه

photo ٢٠١٧-٠٥-٠٩ ١٣-٥٦-٥١

خلاصه عملکرد کانون زنان بازرگان فارس

gozaresh

کانون زنان بازرگان فارس ابتدا تحت عنوان شورای بانوان شروع به فعالیت کرد. شورای بانوان بازرگان به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع، قانونی و بهبود وضع اقتصادی زنان فعال در عرصه اقتصاد که خود متضمن منافع جامعه نیز می باشد راه اندازی شد و تلاش خود را جهت ارتقای جایگاه زنان استان در عرصه های مختلف اقتصادی آغاز نمود.

گزارش کامل در مطالب بیشتر ...

مطالب بیشتر...

جلسه توجیهی با غرفه داران نمایشگاه 91/07/17

مورخ 17/70/1391 راس ساعت 10 صبح جلسه ای در سالن همایش اتاق بازرگانی شیراز برای توجیه غرفه داران شرکت کننده در نمایشگاه توانمندی های زنان کارآفرین و بازرگان فارس برگزار گردید.

tojihi

در این جلسه ابتدا خانم جعفریان نائب رئیس شورا توضیحاتی درباره چگونگی برگزاری نمایشگاه و امکانات و شرایط برگزاری آن ایراد فرمودند ،سپس به سوالات غرفه داران پاسخ دادند و از آن ها خواستند با همکاری خود به برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه کمک کنند.

این جلسه برای آشنایی غرفه داران با یکدیگر، بیان چگونگی برگزاری نمایشگاه و امکانات آن و استفاده از پیشنهادات غرفه داران برای هر چه بهتر برپا شدن نمایشگاه برگزار گردید.در این جلسه روز افتتاحیه نمایشگاه توانمندی های بانوان کارآفرین و بازرگان فارس به خانم ها اطلاع داده شد و مقرر گردید بانوان غرفه دار روزهای جمعه و شنبه برای در اختیار گرفتن غرفه خود به محل برگزاری نمایشگاه( اتاق بازرگانی شیراز ) مراجعه نمایند.

 

مجمع شورا

N3 4508

برگزاری سه نمایشگاه تخصصی از دستاورد های زنان بازرگان فارس

شورا بانوان بازرگان شیراز علاوه بر برگزاری این نمایشگاه ها ، برپایی دومین همایش زنان کارآفرین و بازرگان فارس و برگزاری دوره های آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.مدیران استان نقش فعالی داشته باشند.

دیگر خبر ها :

جلسات و دیدارها

جلسه با خانم دستغیب مسئول امور بانوان آموزش و پرورش فارس

خانم معصومه دستغیب، مسئول امور بانوان آموزش و پرورش استان فارس نیز گفت: در حال حاضر بخشی از قشر جوان جامعه ما احساس بی هویتی می کنند.

 

دیگر خبر ها :

نمایشگاه ها

جلسه تقدیر از غرفه داران نمایشگاه توانمندی های زنان استان فارس

خانم  راهدار با اعلام این خبر گفت : دسترسی به بازار های فروش کالا برای بانوان کارآفرین محدود است  . 

 

 

دیگر خبر ها :

زنان کارآفرین استان فارس