پیش بینی وضعیت آب و هوا

فروشگاه ussd چیست؟

فروشگاه ussd چیست؟ (+ شرایط دریافت نمایندگی فروشگاه USSD )

خرید شارژ از طریق یک کد ussd مثل #۷۸۹* بسیار سریع، راحت و ارزان می باشد از این جهت بسیاری از افراد ترجیح می دهند که شارژ مورد نیاز خود را ازطریق یکی از کدهای ussd تامین کنند. شما نیز می توانید به منظور استفاده از این بازار سودآور اقدام به دریافت نمایندگی فروشگاه ussd نمایید.

فروشگاه ussd چیست ؟

فروشگاه های شارژ ussd کدهایی همانند #۷۸۹* می باشند که در حال حاضر جدیدترین تکنولوژی در حوزه خرید کارت شارژ محسوب می شوند. مشتریان فروشگاه ، تنها با شماره گیری کد ussd مربوط به شما می توانند به سادگی شارژ تهیه نمایند. برای خرید از طریق کد های ussd ضرورتی به اتصال به اینترنت و یا ارسال sms نمی باشد، حتی در صورتی که فردی اعتبارش صفر باشد می تواند در چند ثانیه شارژ خریداری نماید.

فروشگاه USSD چگونه کار می کند؟

هر فروشگاه USSD دارای یک کد مستقل می باشد، برای مثال در صورتیکه فروشگاه ussd خود را خریداری و کد ۱۰۲۰ را انتخاب نمایید، در این صورت، کد ussd فروشگاه شما #۱۰۲۰*۷۸۹* خواهد بود و هر فردی از طریق کد شما اقدام به خریداری کردن شارژ نماید سود آن به شما تعلق خواهد گرفت.

برای راه اندازی فروشگاه ussd نیاز به چه شرایطی می باشد؟
برای راه اندازی فروشگاه USSD مدیر فروشگاه نیازی به داشتن اطلاعات فنی در زمینه طراحی و پیاده سازی کد USSD و نرم افزار فروش شارژ ندارد و کلیه اقدامات فنی راه اندازی فروشگاه USSD توسط تیم فنی انجام می گردد.

فرآیند فروش شارژ در فروشگاه ussd به چه صورت است؟

مشتری پس از وارد نمودن کد ussd فروشگاه شما مبلغ شارژ ایرانسل خریداری شده خود را پرداخت می نماید. مبلغ شارژ با همکاری بانک به صورت آنلاین از حساب وی کسر شده و پس از انجام موفقیت آمیز پرداخت آنلاین، سیم کارتی که شماره آن در مراحل خرید وارد شده است، به صورت مستقیم شارژ خواهد شد و مشتری شما نیازی به وارد کردن پین کد نخواهد داشت.

در واقع خریداران شارژ می‌توانند از طریق کد ussd اختصاصی فروشگاه شما هر کجا که باشند، در کمتر از یک دقیقه شارژ خود را از فروشگاه شارژ شما تهیه نمایند.

میزان سود فروش شارژ در فروشگاه ussd

میزان سود فروش شارژ از طریق فروشگاه USSD برای کدهای ۴ رقمی به اندازه ۲ درصد از مبلغ فروش شارژ می باشد.

برای مثال در صورتیکه مشتری شما مبلغ ۵۰۰۰ تومان شارژ ایرانسل خود را از طریق فروشگاه ussd شما خریداری نماید، مبلغ ۱۰۰ تومان به عنوان سود خالص فروشگاه دار به حساب سود شما اضافه خواهد شد.
میزان سود برای کدهای ۳ رقمی ۱% از مبلغ فروش شارژ می باشد.

مهم ترین ویژگیهای فروشگاه USSD شما :
۱- امکان انتخاب کد دلخواه
۲- عدم نیاز مدیر فروشگاه به انجام امور فنی فروشگاه
۳- عدم نیاز به تامین سرمایه برای تهیه شارژ
۴- انجام کلیه امور تهیه شارژ
۵- پشتیبانی مشتریان فروشگاه
۶- تامین امنیت فروشگاه در مقابل سرقت شارژها
۷- عدم نیاز به مذاکره با بانک برای دریافت درگاه پرداخت
۸- قابلیت پرداخت مبلغ شارژ از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب
۹- تامین شارژ به نازلترین قیمت در بازار
۱۰- امکان شارژ مستقیم وایمکس ایرانسل
۱۱- ارسال اس ام اس به مشتری با نام فروشگاه USSD شما
۱۲- امکان به خاطر سپردن خرید مشتری برای سهولت در تکرار خرید